blova

SONIA

Nie rezygnując z pracy w międzynarodowej korporacji trzy lata z rzędu wyjeżdżałam na miesiące wakacyjne do USA, żeby tam w innej firmie zdobywać nowe doświadczenia, poznawać nowych ludzi i odkrywać świat. Te przerwy nie przeszkodziły mi w zdobywaniu kolejnych szczebli kariery.

Nie zawsze było kolorowo. Jak większość z nas mam za sobą prywatne upadki i wzloty, po których dzisiaj jestem silniejsza.

Każdego dnia z siłą i stanowczością realizuje kolejne plany i marzenia – szczególnie te podróżnicze. To planowanie kolejnych podróży i odkrywanie nowych miejsc daje mi najwięcej energii (zdradzę, że kolejne swoje podróżnicze marzenie spełnię już w tym tygodniu :-)).

Czym jest dla mnie kobiecość? Cóż, zdecydowanie czymś innym niż wydawało mi się za czasów licealnych. Jak każda młoda dziewczyna przechodziłam fazę obcasów, tlenionych włosów i mocnego makijażu każdego dnia. Bo tak trzeba było. I wiem, że strasznie banalnie to zabrzmi, ale pewnego dnia powiedziałam sobie dość. I okazało się, że wcale nie jest tak strasznie. A to co mi wcześniej przeszkadzało było dla innych zupełnie nieistotne. I tym jest właśnie dla mnie kobiecość- świadomą akceptacją samej siebie.

Podobnie z sukcesem. Mam dokładnie to, co założyłam sobie będąc nastolatką, wiec chyba osiągnęłam sukces. I tu również życie zweryfikowało- jak to zwykle bywa, stwierdziłam, że nie jestem aż tak szczęśliwa jak mogłabym przypuszczać i że chyba nadal mi czegoś brakuje. I wiecie co? Jest ok. Bo nie boję się sama przed sobą do tego przyznać.

blova-6