blova

OLIVIA

Absolwentka prestiżowego London School of Economics and Political Science, podróżniczka, w ramach stypendium spędziła rok ucząc się języka indonezyjskiego na dżakarckiej politechnice. Współpracuje z Onetem, indonezyjskim CNN a od jakiegoś czasu pełni także funkcję partnerki zarządzającej w Spotlight Agency założonej m.in. przez jedną z czołowych polskich influencerek- Veronicę Bielik.

Podróże, które odbyłam w ostatnich latach, od Azji Południowo-Wschodniej, przez Europę, aż po daleką Arizonę, pozwoliły mi zrozumieć, że kobiety z przeróżnych zakątków świata łączy niezwykła siła. Siła, pozwalająca nam walczyć o prawa, mimo wielu przeciwności zakotwiczonych w systemach wartości, religijnych czy politycznych. Siła, pozwalająca nam jednocześnie wychowywać dzieci, realizować siebie, dbać o dom i wykonywać tysiąc innych obowiązków.

Mają ją zarówno matki z plemienia Baduy, które spotkałam w jawajskiej prowincji Banten, żyjące w górach, z dala od cywilizacji i potrafiące wszystko, co w tradycyjnym społeczeństwie robili mieszkańcy jednej wioski. Mają ją także w sobie inspirujące bizneswoman na szczytach korporacyjnych drabinek, liderki światowego biznesu, z którymi robiłam wywiady na okładki magazynów biznesowych. Oraz samotne matki, boliwijskie zapaśniczki, matadorki, alpinistki… Siła to dla mnie synonim kobiecości.

https://www.facebook.com/drostolivia/
https://www.instagram.com/olivia_drost

slider-2